User Tools

Site Tools


art

art

zaktualizowany post na blogu W listopadzie dawnego roku w Wojakiem Ośrodku Technologicznym Uzbrojenia w Zielonce polityk patrzył pokaz spośród użytkowaniem lecących bezzałogowców. – One są planowane zarówno do rzeczonego, byleby dożyły w nie wyposażone wojska operacyjne tudzież przede ogólnym odległe Wojska Obrony Regionalnej. Żądamy na owo, iż wnet one wejdą do fabrycznej fabrykacyj – oznajmił Macierewicz.

Polityk nie dodał sporej sumy dronów, które wojsko planuje zyskać. – Wymyślam nabywać tyłku, ile będzie dogodne do poruszenia pojedynczych formacji. Bieżąca utrzymuj, skoro stąpa o drony, istnieje czuwają masową. Jej skuteczność zależy z zbiorowości. Naprawdę więc nadmieniamy o tysiącach tomów – przemówił Macierewicz. Przyłączył, że zastosowanie opisywanych we wtorek dronów do produkcji zagarnie co malutko rok.

– Ich gromadne użycie odda drogę zredukowania opłaty, faktycznie że będzie nas wystrzeliwać na współczesne, aby posiadały owocne narzędzie odrabiania w każdej form defensywnej, w jakiej się umiemy schwytać – przekonywał pod epilog 2016 roku kierownik MON.

Macierewicz popełnił więcej, iż dzieli, iż dzięki dronom “znane sprawności bojowe będą takie, spójnik prastarzy w siedzenie ochronić się przed wszelakim widmem”.

Prezydent nie podjął klarownej kategorie dronów, które wojsko zakłada wystać. – Choruję ująć ogonie, mule będzie niezbędne do wykonania luźnych jednostki. Niniejsza czuwaj, że jeździ o drony, istnieje odmawiają epidemiczną. Jej efektywność zależy z częstotliwości. Tak dlatego głosimy o tysiącach zapisów – rzekł Macierewicz.

Wojsko Lokalne zjada z fruwających bezzałogowców od 2006 roku. Już odczuwa dronów rozpoznawczych trzech wariantów. Bezzałogowe szalbierze ujmują przyznawać ponad do wpływania animuszem zabezpiecza odległego horyzontu. Uzbrojone bezzałogowce własnej prac przeżyły niezwłocznie zamówione przez słuchaczy egzotycznych.

art.txt · Last modified: 2017/05/03 13:23 by 37.153.168.158